Klienci kantoru internetowego Rkantor.com mogą za darmo zlecać przelewy walutowe i w PLN z Rkantor.com do mBanku. Czas oczekiwania na pieniądze został skrócony do minimum – są one księgowane w mBanku nawet w ciągu 5 min.

mBank to 14. bank współpracujący z Rkantor.com, czyli taki, w którym kantor internetowy ma własny rachunek. Dzięki temu klienci Rkantor.com nie płacą za zlecane na konta w mBanku przelewy (zarówno walutowe, jak i w PLN); dodatkowo pieniądze są wysyłane błyskawicznie – czas księgowania to nawet 5 min.

Pełny pakiet usług z zakresu płatności online

Rkantor.com to wiele możliwości zarówno w zakresie wymiany walut online, jak również płatności internetowych. Właścicielem kantoru jest Raiffeisen Solutions – spółka powołana przez Raiffeisen Polbank do wdrażania rozwiązań z branży fin-tech. Dzięki temu klienci Rkantor.com nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo zlecanych za jego pośrednictwem transakcji – za Rkantor.com stoi stabilna instytucja finansowa. Aby korzystać z kantoru nie trzeba zakładać dodatkowego konta w banku, proces rejestracji odbywa się w całości online. Klienci dostają bezpłatny dostęp do rachunków w 5 walutach: USD, EUR, CHF, GBP i PLN.

Oferta przelewów krajowych obejmuje:

  • darmowe przelewy w PLN do wszystkich banków w Polsce,
  • darmowe przelewy walutowe do 14. największych polskich banków, księgowane w czasie rzeczywistym (nawet w ciągu 5 min.).

Stawki za przelewy zagraniczne są stałe i niezależne od wysokości przesyłanej kwoty:

  • przelew w EUR – 1 EUR
  • przelew w USD – 2 USD
  • przelew w CHF – 3 CHF
  • przelew w GBP – 2 GBP

Wymieniaj waluty i wypłacaj gotówkę jak chcesz

Rkantor.com postawił na najlepsze kursy i elastyczność w zakresie wymiany walut. W panelu klienta można zlecić natychmiastową transakcję wymiany lub skorzystać z wymiany z odroczoną wpłatą (WOW). W tej ostatniej usłudze klient kupuje lub sprzedaje walutę po kursie widocznym w panelu klienta i sam wybiera, kiedy dośle pieniądze na transakcję – Rkantor.com daje mu na to 2 dni robocze.

Z Rkantor.com zlecisz też wypłatę  w jednym z 263 oddziałów Raiffeisen Polbank lub (w przypadku EUR i PLN) w bankomacie Euronet. Możesz skorzystać też z błyskawicznego przelewu na e-mail, który działa 24/7, także w weekendy.