Rkantor.com – platforma wymiany walut od Raiffeisen Polbank – przygotowała promocję specjalnie dla użytkowników serwisu Tanie-loty.pl. Dzięki Gwarancji Najlepszych Kursów wymieniają oni waluty po najlepszych stawkach. Dodatkowo mogą korzystać z całego pakietu przelewów międzynarodowych.

Zwolennicy wyjazdów zagranicznych w okazyjnych cenach teraz mogą też oszczędzać na wymianie walut i płatnościach! Platforma wymiany walut Rkantor.com została zarekomendowana przez serwis Tanie-loty.pl. Rejestracja przebiega w całości online i zajmuje kilka minut. Właścicielem kantoru jest Raiffeisen Polbank, jednak aby z niego korzystać nie musisz zakładać dodatkowego konta w banku. Rkantor.com to kantor internetowy z branży fintech, co oznacza, że poza wymianą walut udostępnia cały pakiet najnowocześniejszych usług płatniczych.

Gwarancja Najlepszych Kursów dla Tanie-loty.pl

Dostałeś gdzieś lepszą ofertę na wymianę walut? Jeśli dostarczysz nam potwierdzenie tej transakcji, obniżymy Ci spread tak, abyś mógł zwierać transakcje po jeszcze korzystniejszym kursie. W Rkantor.com wymieniasz waluty na trzy sposoby:

  • Natychmiastowa wymiana walut – kupujesz walutę po kursie widocznym na ekranie, płacisz za transakcję ze środków dostępnych w Portfelu Rkantor.com.
  • Wymiana z odroczoną wpłatą (WOW) – wymieniasz waluty po kursie widocznym na ekranie, jednak sam wybierasz, kiedy dostarczysz pieniądze na transakcję. Dzięki temu nie musisz martwić się, że w momencie, gdy widzisz najlepszy kurs, nie masz środków w Portfelu – Rkantor.com poczeka na Twoją wpłatę!
  • Wymiana walut na giełdzie społecznościowej – wymiana walut między użytkownikami serwisu Rkantor.com, którzy sami ustalają kursy wymiany.

Tanie przelewy zagraniczne

Rkantor.com ma w ofercie przelewy do 245 miejsc na świecie – dzięki temu bez przeszkód i zapłacisz za nocleg w najodleglejszych zakątkach świata, takich jak np. Antigua i Barbuda. Stawki za przelewy zagraniczne są stałe i niezależne od wysokości przesyłanej kwoty:

  • 1 EUR za przelew w EUR
  • 3 USD za przelew w USD
  • 2 GBP za przelew w GBP
  • 3 CHF za przelew w CHF

Wypłata gotówki w Polsce

Przed wyjazdem za granicę dobrze jest zaopatrzyć się w gotówkę kraju, do którego się udajemy – przyda się, żeby zapłacić za drobne wydatki na miejscu. Korzystniej niż w kantorach stacjonarnych w miejscu docelowym wymienisz walutę online – z Rkantor.com wypłacisz ją za darmo w jednym z 263 oddziałów Raiffeisen Polbank lub – w przypadku EUR i PLN – za opłatą w jednym z 6500 bankomatów sieci Euronet.

Rkantor.com najlepszym wyborem dla podróżujących

Rkantor.com, kantor internetowy założony przez Raiffeisen Polbank, zyskał uznanie użytkowników serwisu Tanie-loty.pl, który działa na rynku od 2006 roku. To portal dla osób, które szukają połączeń lotniczych i wyjazdów zagranicznych w atrakcyjnych cenach. Teraz dzięki Rkantor.com mogą też korzystać z wymiany walut w atrakcyjnych cenach, zlecać przelewy i wypłatę gotówki bez wychodzenia z domu.

Więcej na www.rkantor.com