Rkantor, kantor internetowy założony przez Raiffeisen Polbank, uzyskał rekomendację internetowego biura podróży Fly.pl. Na jakie korzyści mogą liczyć klienci serwisu?
Rkantor zapewnia cały pakiet usług finansowych niezbędnych dla każdego, kto decyduje się na wyjazd za granicę.

Wakacyjna wymiana walut

W zakresie wymiany walut jest to Gwarancja Najlepszego Kursu – Rkantor gwarantuje klientom, że do końca wakacji otrzymają najlepszy kurs wymiany na rynku. Mogą oni wymienić walutę natychmiast w kantorze internetowym lub skorzystać z wymiany z odroczoną wpłatą – w przypadku tej ostatniej usługi użytkownicy zawierają transakcję wymiany bez środków pieniężnych i mogą dosłać je w ciągu dwóch dni roboczych. Rkantor.com to jedyny kantor internetowy w Polsce, który daje swoim klientom tak wiele czasu na wpłatę.

Rejestracja w serwisie Rkantor zajmuje max. 3 minuty i odbywa się w całości przez internet. Aby korzystać z tego kantoru online nie trzeba zakładać dodatkowego konta w banku. Każdy użytkownik dostaje do dyspozycji Portfel Walutowy z bezpłatnym dostępem do rachunków bankowych w 5 walutach: EUR, USD, GBP, CHF, PLN. Z Portfela Walutowego można też zlecić każdą transakcję: przelew krajowy lub zagraniczny, przelew na e-mail, wypłatę gotówki. Rkantor.com ma swoje rachunki w 13 polskich bankach, co oznacza, że przelewy walutowe do tych instytucji są bezpłatne. Darmowe są też przelewy w PLN z Rkantor.com do wszystkich banków. Stawki za przelewy zagraniczne są stałe i niezależne od wysokości przesyłanej kwoty – od 1 EUR do max. 3 CHF.

Wygodna wypłata pieniędzy

Pieniądze wymienione online można bezpłatnie wypłacić w jednym z 263 oddziałów Raiffeisen Polbank lub za opłatą w jednym z 6500 bankomatów sieci Euronet (dotyczy PLN i EUR).

Przydatne usługi dodatkowe

Fly.pl poleca wymianę walut w Rkantor.comRkantor to kantor internetowy z branży fin-tech (financial technology), dlatego jego klienci mogą korzystać nie tylko z rozwiązań z zakresu wymiany walut i płatności, lecz także z usług dodatkowych, takich jak alert SMS. Dzięki niemu użytkownik otrzymuje bezpłatne powiadomienie na SMS w momencie, gdy dana para walutowa osiągnie pożądany przez niego kurs. Można także skorzystać z harmonogramu spłaty kredytu – ta usługa Rkantor.com dokonuje automatycznego przewalutowania i przelewu określonej przez klienta raty kredytu na wybrane konto bankowe.

źródło: RKantor.com