Dan Peña – spotkanie z człowiekiem, który wie jak wypracować 50 miliardów dolarów. Dan Peña to znany na całym świecie amerykański biznesmen, filantrop i coach biznesowy. Autor bestsellerowej książki ”Your first 100 million” w której dzieli się swoimi niezawodnymi wskazówkami jak osiągnąć sukces finansowy. W 1982 roku założył swoją firmę ”Great Western Resources Inc.” mając w kieszeni zaledwie 820 dolarów. Po 8 latach warta była ponad 450 milionów. W tym czasie w samych tylko Stanach Zjednoczonych ponad 10 000 podobnych przedsiębiorstw zbankrutowało.

Jako prezes i założyciel „The Guthrie Group” przeprowadził ponad 1000 transakcji na całym świecie o łącznej wartości 25 miliardów dolarów. Odznaczony orderem Świętego Jana Jerozolimskiego przez królową Elżbietę II za szczególne zasługi w zakresie walki na rzecz zdrowia i poprawy jakości życia ludzi na całym świecie. Prywatnie właściciel zamku w Szkocji w którym obecnie rezyduje wraz ze swoją żoną.

Od 1993 roku, Dan jest autorem serii wykładów i mentorem dla wielu ludzi sukcesu, takich jak Klaus Kleinfeld (CEO NEOM, były CEO/Prezes Siemens, były Przewodniczący/CEO Alcoa i Arconic), Brian Rose (Londyn Real TV Media Guru) czy Matt Pocius (najmłodszy multimilioner i trener ecommerce). Na przestrzeni lat ww. podopieczni oraz wielu innych dzięki jego wskazówkom wypracowali fortuny o łącznej wartości 50 miliardów dolarów w kapitale (equity and value).

Dan Peña – spotkanie z człowiekiem, który wie jak wypracować 50 miliardów dolarów.

Dan nie przyjmuje wymówek i mówi wprost, to co myśli, nawet jeśli nie jest to poprawne politycznie. Życie Dana to fascynująca historia od pucybuta do milionera: ze sprawiającego olbrzymie problemy wychowawcze dziecka z ubogiej dzielnicy przeistoczył się w człowieka sukcesu. Dan Peña chce, aby wystąpienia prowokowały do myślenia, zmiany nastawienia i poglądu na świat zarówno w zakresie pracy, biznesu, jak i życia osobistego.

Organizatorem spotkania jest Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Termin spotkania: 20.listopada 2017, godz. 17:00.

Miejsce spotkania: Kraków, ul.prof. St. Łojasiewicza 4.

Warunki akredytacji: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy jednak o wcześniejszą rejestrację -> bit.ly/DanPenaWykładKraków