0 zł za przelewy krajowe i zagraniczne, bez względu na wysokość przesyłanej kwoty - taką promocję przygotował dla nowo zarejestrowanych klientów firmowych kantor internetowy Rkantor.com.

Promocja dotyczy firm, które zarejestrują się na dedykowanej stronie internetowej w terminie 27.06.16 - 22.07.16. Będą one mogły bezpłatnie zlecać przelewy krajowe i zagraniczne przez pół roku od momentu rejestracji, bez względu na wolumen transakcji. Z promocji wyłączone są przelewy do Grupy mBank S.A. oraz Getin Noble Bank S.A.

Obniż koszty w firmie - nie płać za przelewy

Nowa promocja Rkantor.com to prawdziwa gratka dla firm. W serwisie można zlecać nie tylko przelewy do banków w Polsce, lecz także do 245 miejsc na świecie - m.in. Chin, Wietnamu, Australii czy Rosji.

Panel Klienta Rkantor.com został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej przyjazny dla zarządzających przedsiębiorstwem - właściciel może ustanowić dowolną liczbę pełnomocników do konta, tak aby wymianą walut i zlecaniem przelewów zajmowały się osoby, które mają to w zakresie swoich obowiązków.

Oszczędności na zniesieniu kosztów przelewów - w porównaniu do opłat bankowych - są znaczące. W przypadku charakterystycznej dla banków opłaty procentowej liczonej od kwoty przelewu mogą one sięgać nawet 250 zł. Jeśli firma zleca 10 takich przelewów miesięcznie, musi liczyć się z wydatkiem rzędu 2500 zł. Jeśli zdecyduje się ona skorzystać z promocji Rkantor.com, koszty te spadają do 0.

Oferta Rkantor.com jest atrakcyjna także po zakończeniu okresu promocyjnego - stawki za przelewy są stałe, niezależne od kwoty transakcji. Przelew w EUR kosztuje 1 EUR, w USD - 3 USD, w GBP - 2 GBP, w CHF - 3 CHF. Wszystkie przelewy w PLN na terenie Polski są w Rkantor.com darmowe.

To nie tylko wymiana walut i przelewy

Rkantor.com to kantor internetowy założony przez spółkę z branży fintech - Raiffeisen Solutions. W ofercie dla firm znajduje się zatem nie tylko korzystna oferta na wymianę walut (spready można negocjować z ekspertami walutowymi i obniżyć je nawet do 75%), lecz także bezpłatna wypłata gotówki w 263 oddziałach Raiffeisen Polbank.

- Klienci biznesowi chętnie korzystają też z wymiany z odroczoną wpłatą - to nowa usługa, dzięki której mogą oni wymieniać waluty bez środków w Portfelu Rkantor.com. Kupują lub sprzedają walutę po kursie widocznym na ekranie, a pieniądze na tę transakcję dosyłają w dogodnym dla siebie terminie - mówi Tomasz Butkiewicz, trader Rkantor.com.

Aby korzystać z Rkantor.com nie trzeba zakładać dodatkowego konta w banku - rejestracja zajmuje ok. 3 minut i przebiega w całości przez internet. Klienci Rkantor.com mogą także wypłacać swoje środki w bankomatach Euronet oraz błyskawicznie przesyłać pieniądze za pomocą przelewu na e-mail, który dostępny jest także w święta i w weekendy.

źródło: Rkantor.com