Już w najbliższą niedzielę – 6 grudnia - Mikołajki. Tego dnia tradycyjnie wręczmy bliskim prezenty. Wielu z nas nie ma czasu wybrać ich z wyprzedzeniem i zostawia to na ostatnią chwilę. Firma Samsung przedstawia prezenty, które na pewno ucieszą naszych bliskich.

Jesteś zabiegany i nie masz czasu godzinami chodzić po sklepach w poszukiwaniu mikołajkowych i świątecznych prezentów? Chcesz, aby podarunki sprawiły radość bliskim, były praktyczne i ładne? Firma Samsung radzi, jakie produkty wybrać, by sprawić bliskim niezapomnianą niespodziankę. Taką, która będzie pasowała do ich stylu życia i pasji.

Dla zabieganych i podróżników

Dla miłośników podróży, a także dla wszystkich zabieganych osób, idealnym prezentem będzie Powerbank Samsung o pojemności 11 300 mAh. Dzięki niemu rozładowana bateria w smartfonie czy tablecie nie będzie już nigdy problemem. Wystarczy, że wyciągniemy lekki, przenośny powerbank z torebki lub plecaka i doładujemy nasze urządzenie. Nie trzeba również zabierać ze sobą oddzielnego kabla – wystarczy użyć tego, który znajduje się w obudowie urządzenie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy często korzystają z urządzeń elektronicznych w podróży, lub miejscach gdzie podłączenie ładowarki jest niemożliwe lub niewygodne.

Dla miłośników muzyki i sportu

Ciekawą propozycją dla miłośników muzyki a także sportu, są lekkie, bezprzewodowe słuchawki Samsung Level U. Zapewniają one wysoką jakość dźwięku, także w przypadku połączeń telefonicznych, oraz są wygodne w codziennym użytkowaniu i podczas uprawiania sportu. Słuchawki Level U są wyposażone w baterię o długiej żywotności i znakomicie sprawdzają się przy korzystaniu z aplikacji zamieniających tekst na mowę. Level U oferowane w wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych i ważą zaledwie 33g.

Samsung Level U

Dla całej rodziny

Jeżeli szukasz multimedialnego, mobilnego urządzenia, które zadowoli całą rodzinę, idealnym wyborem będzie Samsung Tab S2. Zaskakująco cienki i lekki tablet najnowszej generacji oferuje możliwości, które zaspokoją potrzeby zarówno najmłodszych jak i najstarszych użytkowników. Tab S 2 został wyposażony w Super AMOLED – najlepszy ekran w tablecie dostępny na rynku. Specjalny Tryb Dzieci to kompilacja dobrej zabawy i nauki dla najmłodszych a rodzicom pozwala kontrolować, jak dzieci używają tabletu.

W tym roku spraw swoim bliskim radość wielofunkcyjnymi i niezawodnymi sprzętami Samsung.

źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.