Jesień to wcale nie koniec urlopowych wyjazdów. 54% Polaków wciąż kupuje wycieczki last minute. Wiele osób zaczyna też planować przyszłoroczne wakacje. Jeśli chcesz zaoszczędzić na wczasach, sprawdź ofertę internetową. Rabaty w sieci mogą wynieść 20, 30, a nawet 60%.

Rezerwacji podróży online dokonuje 78% internautów. Najczęściej są to osoby młode i pracujące. Prym wiodą kobiety z dochodem przekraczającym 3 000 zł.

Klientów przyciąga wygodna forma zakupu oraz atrakcyjne zniżki. Z dużych upustów mogą korzystać subskrybenci newsletterów. Przy zakupie wycieczki w sieci mamy również możliwość wcześniejszego zapoznania się ze stronami internetowymi danych miejsc i opiniami o nich.

Internetowe biura podróży zdystansowały konkurencję?„Zaletą internetowych biur podróży jest to, że zwykle w dopełnieniu formalności pomaga nam od początku do końca jedna osoba, która dba także o nasz komfort w trakcie podróży i rozwiązuje wszystkie ewentualne problemy” – zauważa w rozmowie z serwisem infoWire.pl Krystyna Balicka z firmy BookApart.com.

Zazwyczaj program wyjazdu da się dość elastycznie dopasować do własnych potrzeb. Z wycieczki możemy też zrezygnować, należy tylko odpowiednio wcześnie powiadomić o tym organizatora. Aby dowiedzieć się, jaki czas mamy na zmianę planów, przeczytajmy regulamin.


Krystyna Balicka – BookApart.com; o kupowaniu wycieczek przez internet

 

dostarczył infoWire.pl