Szybkie przelewy, sprawdzanie stanu konta czy tworzenie stałych zleceń o każdej porze, w domu lub w podróży. Już 57% mieszkańców Unii Europejskiej korzysta z bankowości internetowej . Tylko w naszym kraju dostęp do takiej formy zarządzania swoimi pieniędzmi deklaruje 25 milionów Polaków.

Cyberprzestępcy także posiadają dostęp do tych statystyk i za wszelką cenę próbują infekować komputery z wykorzystaniem wysoce złożonych form złośliwego oprogramowania wykradających dane dostępowe do kont internetowych. Zgodnie z danymi przedstawionymi przez Europejskie Centrum Cyberprzestępczości (EC3 – tzw. unijna cyberpolicja), aż 12% mieszkańców UE padło ofiarą internetowych oszustów i naciągaczy.

Jedyna w swoim rodzaju technologia BankGuard dostępne w rozwiązaniach zabezpieczających od G DATA oferuje kompleksową ochronę przed wszelkimi trojanami bankowymi. Wraz z pokaźną aktualizacją serii desktop w wersjach ANTIVIRUS, INTERNET SECURITY i TOTAL PROTECTION firma G DATA dostarcza jeszcze bardziej precyzyjną ochronę dla użytkowników bankowości internetowej oraz entuzjastów zakupów online.

Najnowsza odsłona antywirusów od niemieckiego producenta dostępna jest już od teraz czyli od kwietnia 2015!

Podczas surfowania, zlecania przelewów czy zakupów w internecie unikalna technologia bezpieczeństwa G DATA jest w stanie obronić użytkownika w czasie rzeczywistym nawet przed najnowszymi i jeszcze nie znanymi zagrożeniami, jednocześnie zapobiegając wykorzystaniu luk bezpieczeństwa w pozostałych aplikacjach zainstalowanych na chronionym komputerze.
Proaktywna ochrona Twojego portfela

G DATA jest jedynym dostawcą antywirusów na rynku oferującym w pełni automatyczną ochronę bankowości internetowej, która skutecznie odpiera ataki trojanów bankowych. Ponad 90% ataków na użytkowników sieci zakończonych sukcesem jest przeprowadzanych z wykorzystaniem luk bezpieczeństwa w atakowanym systemie. Zintegrowana aktywna ochrona przed exploitami w produktach G DATA efektywnie chroni przed tego typu atakami.

Zoptymalizowana ochrona przed keyloggerami, dostępna w najnowszej odsłonie antywirusów G DATA, zapobiega próbom rejestrowania naciskanych klawiszy podczas korzystania z komputera przez użytkownika. Numery kart kredytowych oraz hasła będą maksymalnie zabezpieczone przed dostaniem się ich w niepowołane ręce.

Wszystkie wymienione technologie nie wykorzystują podczas swojego działania dostępu do baz sygnatur.

Co to oznacza dla użytkownika?

Brak wpływu na wydajność systemu, dzięki czemu może skupić się na tym co dla niego naprawdę ważne – pracy, zabawie czy innej formie przyjemnego marnowania czasu przed komputerem.

Zakaz wstępu dla zmanipulowanych napędów USB!

G DATA USB KEYBOARD GUARD zostaje udostępniony dla klientów posiadających licencję domową wraz z najnowszą aktualizacją. Moduł oferuje ochronę przed najbardziej niebezpiecznym z możliwych obecnie ataków, urządzeniami podszywającymi się pod klawiatury podłączane za pomocą portów USB (BadUSB).

Dzięki wprowadzeniu tej funkcji do podstawowego pakietu zabezpieczającego, G DATA stała się jedynym producentem na świecie oferującym w tak krótkim czasie tak efektywną ochronę przed zagrożeniem zwanym BadUSB. Spotkało się to z uznaniem w Europie i skutkowało przyznaniem nagrody IPACSO dla najbardziej innowacyjnej firmy w UE w branży bezpieczeństwa IT.

Browser cleaner – do walki ze zbędnymi dodatkami do przeglądarek

Niechciane paski narzędziowe i dodatki nie mają szans. Dzięki nowej funkcji pozwalającej z łatwością pozbyć się bezużytecznych dodatków z Internet Explorer, FireFox czy Chrome.

Koniec ze zmarnowanym transferem

Wyeliminuj zbędne koszty generowane przez połączenia UMTS i LTE stosując niestandardowe ustawienia aktualizacji oprogramowania G DATA. Dzięki łatwej konfiguracji i kilku kliknięciom użytkownik może zdefiniować rodzaj połączenia wykorzystywane przez oprogramowanie do aktualizacji wersji lub baz sygnatur.

Najważniejsze cechy i funkcje najnowszej wersji antywirusów G DATA:

 • Najnowsza technologia G DATA CloseGap dla pełnej wykrywalności wirusów
 • Bezpieczna bankowość i zakupy online dzięki G DATA BankGuard
 • Aktywna ochrona przed exploitami
 • NOWOŚĆ: Browser cleaner – z łatwością usuniesz niechciane paski wyszukiwarek czy irytujące dodatki do przeglądarki
 • NOWOŚĆ: G DATA USB KEYBOARD GUARD zapewnia ochronę przed zmanipulowanymi napędami USB (tzw. BadUSB)
 • NOWOŚĆ: dzięki możliwości personalizacji modułu aktualizacji użytkownicy mogą uniknąć dodatkowych kosztów związanych z wykorzystaniem mobilnych połączeń internetowych UMTS/LTE
 • Ochrona przed keyloggerami – w pełni automatyczna, nie wykorzystująca baz sygnatur ochrona w czasie rzeczywistym bez wpływu na wydajność chronionego sprzętu
 • Bezpieczne kopie zapasowe w chmurze
 • Oszczędność zasobów sprzętowych dzięki technologii Fingerprinting oraz skanowaniu w trybie bezczynności
 • Natychmiastowa ochrona Twojej poczty e-mail
 • Kontrola rodzicielska – upewnij się, że najmłodsi członkowie rodziny nie posiadają dostępu do niepożądanych stron internetowych. Dzięki modułowi kontroli możesz ograniczyć dostęp do konkretnych stron internetowych oraz zarządzać czasem dostępu do komputera
 • Kontrola urządzeń dostępna w najwyższym pakiecie G DATA pozwala na nadzór nad dostępem do urządzeń przenośnych dysków, nośników pamięci i innych urządzeń na Twoim komputerze
 • Cogodzinne aktualizacje – nawet najnowsze zagrożenia nie mają szans
 • Płyta startowa do ratowania już zakażonych systemów
 • Fachowa pomoc techniczna 24h/doba (Pon. – Pt: 8:00-17:00 PL | 17:00-8:00 ENG | Sob. – Niedz. 24h ENG)

Więcej informacji na stronie G DATA