Nowe Galaxy A to dostęp do technologii z flagowców w przystępnej cenie

Galaxy A71

Nowa seria Samsung Galaxy A to smartfony zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach. Oprócz wysokiej jakości wykonania i wydajności oferują też funkcje i technologie zarezerwowane do niedawna jedynie dla flagowych urządzeń.

Nowe smartfony serii Galaxy A oferują dostęp do ekosystemu Samsung obejmującego inteligentne aplikacje i usługi. To także szereg udoskonalonych rozwiązań – długo działające baterie, które dotrzymują kroku stylowi życia użytkowników, inteligentniejsze aparaty, które wspomagają mobilnych fotografów sztuczną inteligencją i rejestrują otaczający świat tak, jak widzi go ludzkie oko, oraz najwyższej jakości wyświetlacze wykonane w technologii Super AMOLED, zapewniające wyjątkowe wrażenia wizualne.

Urządzenia z serii Galaxy A są też doskonale chronione przy pomocy Samsung Knox – kompleksowej platformy bezpieczeństwa, stworzonej przez firmę Samsung.

Nowe Galaxy A to dostęp do funkcji do niedawna zarezerwowane dla urządzeń flagowych, takich jak:

  • Wygodna obsługa gestami za sprawą dedykowanej aplikacji One Hand Operation +. To prostsza i bardziej intuicyjna forma obsługi telefonu. Gestami możemy np. odbierać i odrzucać połączenia, przełączać aplikacje, przeglądać strony internetowe (aplikacja wymaga instalacji).
  • Szerokie możliwości zarządzania ustawieniami dźwięku w aplikacji SoundAssistant, dzięki której możemy np. tworzyć profile ustawień dźwięków, wprowadzać korekcje brzmienia czy ustalać harmonogram działania ustawień audio telefonu (aplikacja wymaga instalacji).
  • Wbudowana opcja „Połącz z Windows”, która pozwala nie tylko na szybkie przesyłanie danych czy zdjęć między urządzeniami, ale także na obsługę smartfonu wprost z komputera – prowadzenie rozmów czy wysyłanie SMS’ów.
  • Komfortowe narzędzie Bixby Routines, pozwalające tworzyć schematy i procedury działania telefonu uruchamiające się automatycznie w zależności od pory dnia, lokalizacji, dostępu do sieci WiFi, czy choćby podłączonych do telefonu urządzeń. Dzięki temu telefon pozwala łatwiej korzystać z codziennych zadań. Jak to działa? Na przykład gdy telefon wykryje, że połączył się z bluetooth w samochodzie automatycznie uruchomi nawigację. Albo jeśli uruchomimy aplikację do oglądania filmów – telefon automatycznie rozjaśnij ekran do 100%, a po jej wyłączeniu wróci do wartości domyślnej.
  • Obsługa połączeń i SMS’ów z telefonu przez inne podłączone urządzenia, np. tablet lub inteligentny zegarek.
  • Mój sejf, czyli bezpieczny schowek na wszelkiego rodzaju prywatne dane działający w oparciu o KNOX. To pełne bezpieczeństwo, bez względu na cenę telefonu.
Zobacz:  Najsmuklejszy zewnętrzny dysk SSD - ADATA SC685

Więcej informacji na temat nowej serii Galaxy A (Galaxy A71, Galaxy A51, Galaxy A41, Galaxy A30s, Galaxy A20e) można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-a-series/