Warto przenieść kredyty do Banku Pekao?

finanse bankrut kredyt

Bank Pekao S.A. rusza z nową promocją pożyczki konsolidacyjnej „Przenieś do nas swoje kredyty i miej z górki”, dzięki której można łatwo obniżyć sumę płaconych rat kredytów, a przy tym pozyskać dodatkowe środki na dowolny cel.

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Pekao jest przeznaczona na spłatę kredytów z innych banków. Jeśli skorzystasz z oferty Banku Pekao nie zapłacisz prowizji za przeniesienie kredytów z innych banków w kwocie od 10 tys. zł. Ponadto można otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel w wysokości do 25 proc. konsolidowanej kwoty w bardzo atrakcyjnej cenie dla pożyczki konsolidacyjnej i bez prowizji. RRSO wynosi 12,96 proc.*

Przeniesienie kredytów do Pekao jest bardzo proste. Klient, który korzysta z serwisu Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay może połączyć swoje kredyty i przenieść je do nas także zdalnie bez konieczności przychodzenia do placówki, a w razie potrzeby pomoże mu pracownik infolinii. Oczywiście umowę można zawrzeć także w dowolnej placówce banku. Doradca dokładnie omówi z klientem warunki konsolidacji – porówna potencjalne raty z tymi, które klienta  spłaca obecnie i dostosuje wysokość raty do możliwości klienta.

Zobacz:  Jak w ostatnich miesiącach zmieniały się ceny nowych mieszkań?

– Już wielu klientów skorzystało z możliwości przeniesienia swoich kredytów do Banku Pekao. Dzięki temu mogli  obniżyć wysokość płaconych rat i  otrzymać dodatkowa gotówkę. Klienci mogą także odpocząć od płacenia rat, jeśli wybiorą opcję ze spłatą pierwszej raty za 3 miesiące np.  jeśli klient skorzysta z naszej pożyczki w październiku to pierwszą ratę zapłaci dopiero w styczniu. Na pewno warto sprawdzić nasza ofertę i porównać ją z kosztami kredytów, które się obecnie spłaca – samo sprawdzenie nic nie kosztuje, a warto wiedzieć ile można zaoszczędzić – mówi Piotr Gołąb dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidulanego.

Oferta obowiązuje do końca grudnia 2022 r. i mogą z niej skorzystać nowi oraz obecni klienci banku. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/pozyczanie-gotowki.html#section-1. Na stronie dostępny jest też kalkulator, w którym łatwo można wyliczyć oszczędność na racie.

Zobacz:  Coraz więcej technologii w finansach. Polacy chętnie korzystają z usług fintechów

* RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,96% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 36 796,00 zł, pożyczka zaciągnięta na 65 miesięcy, oprocentowanie zmienne 12,25% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 13 728,83, zł (w tym: odsetki 13 728,83 zł), całkowita kwota do zapłaty 50 524,83 zł, płatna w 64 ratach miesięcznych po 777,31 zł, 65. rata wyrównująca 776,99 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 36 796,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 24.08.2022 r.