Samsung Galaxy Fold trafi na rynek we wrześniu

Samsung Galaxy Fold bleu

Na początku bieżącego roku koreańska firma zapowiedziała swoje pierwsze urządzenie składane Samsung Galaxy Fold, będące zarazem początkiem zupełnie nowej kategorii mobilnej. Od tego czasu Samsung wprowadził w Galaxy Fold modyfikacje, aby zapewnić konsumentom jak najlepsze wrażenia z jego użytkowania.

Firma dołożyła wszelkich starań, aby w pełni ocenić konstrukcję produktu, zaimplementować niezbędne udoskonalenia i przeprowadzić rygorystyczne testy, potwierdzające wprowadzone zmiany. Zastosowane modyfikacje w zakresie projektu i konstrukcji obejmują:

  • rozszerzenie górnej warstwy ochronnej wyświetlacza Infinity Flex tak, by wykraczała poza ramkę – dzięki temu w sposób oczywisty stanowi integralną część wyświetlacza, której nie należy usuwać,
  • skuteczniejszą ochronę Galaxy Fold przed zanieczyszczeniami przy jednoczesnym zapewnieniu wrażeń z użytkowania charakterystycznych dla składanego urządzenia:
    • wzmocnienie górnej i dolnej części zawiasu nowymi nakładkami ochronnymi,
    • dodanie warstwy metalu pod wyświetlaczem Infinity Flex, by lepiej go chronić,
    • zmniejszenie przestrzeni pomiędzy zawiasem a korpusem telefonu.
Zobacz:  Zegarki Suunto w wersji Premium

Poza wprowadzeniem powyższych modyfikacji Samsung stale pracuje nad poprawą ogólnego komfortu użytkowania Galaxy Fold m.in. przez dostosowanie większej liczby aplikacji i usług pod kątem wyjątkowych wrażeń płynących z korzystania ze składanego urządzenia. Przeprowadzane są obecnie końcowe testy produktu, by na wybranych rynkach udostępnić konsumentom Galaxy Fold już we wrześniu br. Szczegóły dotyczące dostępności zostaną przekazane w miarę zbliżania się terminu wprowadzenia na rynek.

Galaxy Fold stanowi zupełnie nową koncepcję smartfonu i zmienia sposób interakcji, komunikacji i doświadczania życia codziennego. Ten dopracowany, smukły i zamknięty w elegancko wykończonej obudowie telefon sprawia, że gdziekolwiek jesteś, wszystko, co potrzebne, masz widoczne jak na dłoni. Najważniejsze informacje można sprawdzić na zewnętrznym wyświetlaczu złożonego urządzenia, które wygodnie leży w dłoni. Po jego otwarciu możliwe jest korzystanie z wielu aplikacji jednocześnie: teraz z Galaxy Fold można jednocześnie np. przeglądać wykresy, prowadzić wideorozmowę i wyszukiwać informacje w internecie.

Zobacz:  Technologia blockchain może zrewolucjonizować sporządzanie testamentów

źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.